Teror jako teror. Vystřílet mešitu plnou náhodných nevinných lidí, včetně žen a dětí, na druhém konci světa, je jen zločin, který nic neřeší. Ani ve válce civilizací. To zlo je přece jinde. Jsou to konkrétní lidé a dělají konkrétní věci.

Jsme léta v jednostranné válce, kterou proti západní civilizaci vede islám. Držíme a děláme že se nic neděje. Taktika „nevidět, ignorovat oběti a trestat ty, co se ozvou“ vede přesně sem. Když se chlap nesmí bránit jako chlap, přijde krysa a oplatí kryse stejně – střelbou do zad žen a dětí.

Už dlouho varujeme, že tohle přijde: „tlačte na pilu, diskriminujte vlastní občany, přehlížejte oběti islámského teroru a bude občanská válka.“

Jediné řešení je politické. Přestat lhát, pojmenovat podstatu problému a nekompromisně oddělit ty, kteří nehodlají respektovat naše hodnoty a styl života. Lživá multikulti ideologie a etnobyznys jsou zločiny, které nás přivedly do tohoto problému. Jediný možný směr je ten, který pomalu razí Rakousko, Maďarsko a Itálie. Potřebujeme lidi, kteří se nebojí změnit politiku. Ne ty, kteří střílejí do zad ženy a děti.

-ave-